RİZE ATATÜRK ORTAOKULU'NDA İNGİLİZCE DERSİ İLE SANATI BİRARAYA GETİREREK SMA HASTASI AZER MUSTAFA KAPLANA UMUT OLDULAR

RİZE ATATÜRK ORTAOKULU'NDA İNGİLİZCE DERSİ İLE SANATI BİRARAYA GETİREREK SMA HASTASI AZER MUSTAFA KAPLANA UMUT OLDULAR

Atatürk Ortaokulu İngilizce Öğretmen ve öğrencilerinin  düzenlediği ''Azer Mustafa Kaplan'a  Umut'' Kermesinde  İngilizce dersinin sanatla birleşmiş şekli Azer Mustafa Kaplan'a ilaç oldu.

İngilizce Öğretmeni Büşra Eser Kısaer ; yıl içerisinde her ünite de işledikleri yardımlaşma kavramını   SMA’lı bir çocuğumuza  yardım ederek pekiştirelim diyerek , öğrencileri ile verdikleri emeğimizin hayırlı bir işe de vesile olmasını istediğini belirterek bu  çalışmaları veli, öğrenci ve öğretmenlerin desteği bir kermese dönüştürdü.

azer-mustafa-kaplana-14.jpeg

Büşra Eser Kısaer ; EnglishArt , İngilizce dersinin sanatla birleşmiş şekli oldu öğrencilerim ve benim için. İngilizce öğrenirken hem eğlendik hem de kalıcı öğrenme edindik. Amacım dil öğrenmeye karşı olan önyargıyı kırabilmek.

azer-mustafa-kaplana-13.jpeg

İngilizce ya da herhangi başka bir dil yeni kültürleri anlamada, yeni kişilerle tanışmada ve böylece kendi deneyimlerimizle yeni ufuklar kazanmada bir araç. Neden dünyayı farklı açılardan yorumlamayalım ki? İngilizce zor bir ders olmaktan çıkmalı.Bunu kazandırabiliyorsam az da olsa ne mutlu.

azer-mustafa-kaplana-12.jpeg

Sergimiz aynı zamanda bir amaca da sahipti.

Öğrencilerimiz kendi yaptıkları,öğretmenlerinin ve velilerinin yaptıkları kek,kurabiye ve börekleri satarak SMA hastası Azer Mustafa Kaplan'a umut oldular.

azer-mustafa-kaplana-1.jpeg

Yoruldular, heyecanlandılar ,koşturdular minik kalpler .Gün sonunda 13.000 tl Azer'in hesabına yatırıldı ,  öğrencilerinin ve kendisinin duygularını ifade ederek emeği geçen herkese  teşekkkür etti.

azer-mustafa-kaplana-16.jpeg

azer-mustafa-kaplana-17.jpeg

azer-mustafa-kaplana-18.jpeg

Haber : Yasemin ÖZÇELİK

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum